Zimný slnovrat – stretnutie na Bradle

Výstup na Bradlo k mohyle M.R.Štefánika dňa 21.12.2019 o 12:00 .

POZVÁNKA
Už vieme, že počas roka je niekoľko dni s vysokým energetickým potenciálom. Najsilnejšie sú slnovraty a rovnodennosti. Preto si Vás dovoľujem pozvať na priateľské stretnutie na Bradle a osláviť zimný slnovrat na jednom z najsilnejších miest Slovenska.

Zapálime si svetlo v podobe vatry, ktorá symbolicky prinesie svetlo a teplo v tej chladnej a najmä Temnej časti roka. Prineste prosím polienko suchého dreva a tým prispejte do svetla vatry.
Prineste si aj sviečku z prírodného vosku, ktorú si zapálime a tým si svetlo odnesieme do našich domácnosti.

Po skončení obradu sa presunieme na slnovratové priateľské stretnutie do kultúrneho domu v obci Polianka, ktoré potrvá do 20 hodiny.
Pripravíme teplé jedlo, čaj a maškrty. Prosím prineste sladké a slané dary z vašich kuchýň.

Program:
Spoločný neskorý vegetariánsky obed, čaj
Pozdravy usporiadateľa a hostí
Krátky kultúrny program do ktorého môže prispieť každý /prosím nahláste svoj príspevok/
Premietanie neuverejnených častí semináru o Ježišovi od Valery  Uvarova
Rozhovory
Vstupné dobrovoľné pre dospelú osobu, deti majú vstup voľní. Pre spríjemnenie spoločných chvíľ prineste prosím niečo pod zub /slané, sladké koláčiky, džúsiky, šťavy a iné/

Adresa kultúrneho domu: Polianka 91
Registrácia je Nutná, nech vieme koľko ľudí nakŕmime.
Do poznámky napíšte čím chcete prispieť na spoločný stôl.

Želám všetkým vám pokojné skoro adventné dni.

Registračný formulár – Kultúrny dom Polianka 91

Nedávne výstupy s Našou Svetelnou na Bradlo M.RŠtefánika.

Už viete kde má Slovensko ďalšie silné energetické miesto? Symbolické pre nás je už 90 rokov. V jednu čarovnú nedeľu 11.2.2018 sme spoločne s Valery Uvarovom, vystúpili na kopec Bradlo, mohylu Milana Rastislava Štefánika. Prvá reakcia bola šokujúca, je to silné energetické miesto, ide o pyramídu, podľa jasných stavebných prvkov. Pán Jurkovič, architekt, vedel presne čo navrhol a staval. Cítili sme tú veľkosť, majestátnosť miesta a blízkosť vizionára a patróna Slovenského národa. On bol ten, ktorý zašiel za Masarykom a vyzval ho na založenie spoločného ČeskoSlovenského štátu. On bol ten, ktorý získal politickú podporu aj peniaze v Európe, Amerike a Rusku ako tichý súhlas k príprave založenia prvého vlastného štátu. On bol ten, ktorý vedel o sile Slovákov a ich mieste vo vesmíre. Viete to už aj vy?

Energia miesta je silná a preto nám V. Uvarov odporučil, aby sme na toto miesto prišli v energeticky silné dni na planéte. Najbližšie nás čaká erupcia energie počas jarnej rovnodennosti. Duch miesta nás očakáva.
Výstup na Bradlo k mohyle M.R.Štefánika nás uvedie k vnímaniu energie miesta a sily odkazu rodáka z neďalekej obce Košariská. Keď sme sa rozhodli k návšteve miesta, počas jarnej rovnodennosti, príroda a Slovensko spalo. Kto by povedal, že odkaz a návrat ku koreňom bude taký aktuálny a potrebný.

Informácie cez správu, alebo tel. 0910793389, 0905213289