Tajomstvá sebazdokonaľovania

9.2. – 10.2.2018   Tajomstvá sebazdokonaľovania
Miesto konania: Myjavské kopanice

PROGRAM
Piatok 9.2.2018
9.00 – 10.00 registrácia
10,00 – 13,00 dopoludňajší blok
13.00 – 14,00 obedňajšia prestávka
14,00 – 18,00 popoludňajší blok
18,00 – 19,00 večerná prestávka
19,00 – 21,00 príbehy absolventov a voľná diskusia s Valery Uvarovom
Sobota 10.2.2018
8,30 – 9,00 registrácia
9,00 – 12,30 dopoludňajší blok
12,30 – 13,30 obedňajšia prestávka
13,30 – 17,00 popoludňajší blok
17,00 – 18,00 otázky a záver prednášky

Tajomstvá sebazdokonaľovania – obsah 

 • Ako sa dostať do rezonancie s univerzálnym zdrojom energie.
 • Biologické a energetické cykly ľudskej bytosti.
 • Správny a účinný spôsob, ako obnoviť bio-energetické rytmy organizmu.
 • Ako účinne očistiť svoje telo od splodín a negatívnych energií.
 • Ako šetriť, zbierať a zhromažďovať energiu pre zdravotnú a duchovnú transformáciu.
 • Ako vyrátať individuálny ročný bio-energetický cyklus.
 • Ako dať život silnému a zdravému dieťaťu so skvelými mentálnymi a duchovnými schopnosťami.
 • Vy alebo vaša rodina plánujete mať dieťa? Potom musíte vedieť, že staroveké vysoko rozvinuté civilizácie priniesli posvätné spôsoby počatia a narodenia dieťaťa, odhalili ich posvätný význam.
  Zasvätenci sledovali poznatky o cyklickosti všetkých procesov vo vesmíre, astronómii, astrológii a využívali ich na realizáciu koncepcie v súlade s týmito Zákonitosťami.
  Na seminári budeme odhaľovať oponu tajomstiev starobylého poznania a jedinečnú aplikáciu CosmicBaby, ktorá umožňuje vypočítať najpriaznivejšie dni pre počatie dieťaťa s vynikajúcimi intelektuálnymi, duchovnými schopnosťami a vynikajúcim zdravím.
  Budeme tiež reagovať na aktuálne zdravotné problémy súvisiace s deťmi.

Hlavnými príčinami problémov v našom živote sú nedostatok energie a ignorovanie bio-energetických cyklov ľudskej bytosti, Zeme a vesmíru.
Tento seminár prináša pochopenie a znalosti o tom, ako zmeniť kvalitu života, správne rozvíjať svoje energetické a psychické schopnosti, ako naprávať odchýlky od normy zdravia a ako dať život dieťaťu so skvelými mentálnymi a duchovnými schopnosťami.

Prví absolventi už majú za sebou systém očisty tela za účelom prinavrátenia energie a zdravia. Tešíme sa aj na ich autentické výpovede a príbehy.

Valery Uvarov už roky propaguje praveké technológie a ich pozitívne účinky pre človeka. Predstavil nám Horove žezlá a liečivé vložky do topánok. Účastníci majú už prvé skúsenosti s používaním. Postupne doplníme ďalšie.

Skúsenosť pani Jarky:
Používam ich presne mesiac, odkedy som ich dostala a to každý deň 2 hodiny. Okrem toho som už absolvovala 14 denný kúpeľ v morskej soli, tak ako to odporučil Valery a začínam kúpele každý druhý deň. Nedávala som však kuchynskú soľ ale zohnala som si čistú morskú soľ bazénovú (vyšlo to lacnejšie). Účinok je ten istý. A začala som brať aj 3 % peroxid vodíka, momentálne som po prvom 10 dňovom cykle. Ako som už spomenula so žezlami cvičím každý deň 2 hodiny:
– prvý krát 1 hodinu cca medzi 18:00 – 19:00 hod. alebo 1 hod. v soľnom kúpeli so žezlami v rukách a potom ešte tesne pred spaním – beriem si ich do postele. Na nohy si dám ponožky do ktorých strčím medené a zinkové vložky. Určite však nezaspím. Hneď ako žezlá chytím do ruky tak cca po 3 -4 minútach sa energia rozprúdi a cítim ju po celých rukách aj nohách. Na trupe to cítim zatiaľ len  po bedrové kosti. Hocikedy končím aj po pol noci, ale som celkom čulá. Faktom je, že spím oveľa lepšie ako predtým, nebudím sa v noci a čo je pre mňa dôležité, ráno vstanem bez problémov a bez dospávania. Inak som ráno celkom spavý typ a mala som problém so vstávaním.

Cena :  125€/osoba

Pre opakujúcich :  20€ zľava = 90€/osoba

V cene nie je zahrnuté ubytovanie a strava.
Pre účastníkov pripravujeme zoznam ubytovania, zašleme v januári každému prihlásenému.

Strava a pitný režim budú zabezpečené počas celého seminára. Budete si môcť zakúpiť vegetariánsku a vegánsku stravu. Viac informácií koncom januára len pre účastníkov seminára.