O Nás

Naša Svetelná – Cesta Svetlom, za Poznaním.

Naša Svetelná, občianske združenie, sa podiela na vzdelávacej a osvetovej činnosti pre ľudí s otvoreným srdcom a obracia pozornosť na vnímanie sveta a človeka ako energie, ktorou je všetko.

Organizuje cesty do údolia pyramíd v Bosne a Hercegovine- poznávacie a transformačné pobyty (stretnutia „samého so sebou“). Medzinárodné konferencie – stretnutie priateľov, Energia života s podtitulom „praveké technológie v službách ľudstva“ cez ktoré prináša tieto poznatky na Slovensko.

Človek je Svetelnou bytosťou, Svetelnou pyramídou.

Naša Svetelná, O.Z. bola založená 6.11.2015, ako nevyhnutné riešenie aktivít, ktoré sa v priebehu minulého roka udiali v mojom živote. Zakladali sme ju pre zastrešenie projektu Energia života, stretnutie priateľov, ktoré sa po prvý krát uskutoční túto jar v Bratislave. Prijala som rozhodnutie, vykročiť na Cestu, ktorá ma priťahovala od nepamäti, napĺňala šťastím a radosťou. Desaťročia som čítala, učila sa, navštevovala semináre, prednášky a prijala možnosť učiť sa od niekoľkých múdrych učiteľov, prehlbovala zručnosti na všetkých úrovniach a žila život so všetkým čo prinášal a bral. Rok 2015 bol pre mňa prelomový vo všetkých oblastiach života, prijala som jeho výzvy a on ma obdaril možnosťami, ktoré ako zvyknem vravieť, idú mi oproti. Otvorila sa mi cesta návratu k podstate človeka, byť Svetelnou bytosťou, Svetelnou pyramídou. Dôsledky tohto rozhodnutia a prijatia, sú aktivity, ktoré som pomaličky začala robiť a prezentujeme ich na tejto stránke.

Projekty, Energia života, stretnutia priateľov, prostredníctvom ktorých budeme na Slovensko pozývať osobnosti v oblastiach, ktoré nám umožnia lepšie uchopiť svet z pohľadu energie. Vždy na jar pripravíme trojdňové a na jeseň jednodňové medzinárodné stretnutie. Už teraz máme v jednaní veľké mená. Tieto stretnutia pripravujeme pre Vás, ktorí čítate tieto riadky, aby ste mali možnosť sa stretnúť s tými najkompetentnejšími, počúvať novinky, pýtať sa a diskutovať na témy zo sveta vedy, archeológie, fyziky, kvantovej fyziky, biológie, metafyziky, zdravia,ai.

Pyramídy a pyramidálne stavby sú generátory energie, ktoré sa na planéte Zem, nachádzajú na každom kontinente, všade okolo nás, na povrchu ale i pod ním. Boli stavané od nepamäti, celým prierezom vývoja planéty, jej vedomými obyvateľmi, či návštevníkmi. Pyramidálna stavba je postavená na obraz človeka, bytosti – energetickej pyramídy. Pyramídy v Bosne a Hercegovine v meste Visoko, sú nádherným miestom, kde Vás zo Srdca pozývam. Tam som našla odpovede na množstvo otázok, tam som našla priateľov, tam sa navraciam a spájam stále viac a viac so sebou. Pridajte sa k nám na Cestu za poznaním, stretnutie samého so sebou.

Aj Slovensko má pyramídy, bolo logické vyústenie poznania, že všade okolo nás sú energeticky silné, tkz silové miesta. Tam sa chodíme liečiť, meditovať, regenerovať a harmonizovať energie. Predstavte si, že aj vo vašom okolí máte takéto miesta, možno v tom lese, kde pravidelne chodíte. Predstavte si, že máte informáciu, že na tom a tom mieste, kopčeku, je vrchol pyramídy a viete za hodinu „dobiť baterky“, svoje telo, podstatne viac ako len prechádzkou medzi vrcholmi…… Pridajte sa k nám, do projektu AJ Slovensko má pyramídy. Hľadáme dobrovoľníkov, lektorov, ktorí sa zapoja vo svojom okolí do mapovania slovenských pyramidálnych stavieb a pyramíd. Pomoc nám prisľúbili naši susedia v Českej republike, ktorí už hodnú časť krajiny majú zmapovanú.

Všetko so všetkým súvisí a preto pripravujem program, seminár, Ja som Svetelná pyramída, kde cez fotografovanie aury budeme sledovať zmeny v energetickom poli – aure človeka. Súvislosti s myslením, cítením, stravou, oblečením atď. Cez vibráciu ktorou sme, ktorou by sme mohli byť.

Martina Turiničová
Predseda združenia
Martinka