Zdravie a Prevencia

Milí priatelia.

Ako to myslím s tou imunitou? Imunita je pripravenosť organizmu k metabolicko – biologickým procesom v našom fyzickom tele. Ak je silná, naše telo je zdravé, funkčné a poradí si so všetkými nástrahami samo. Aby bola silná musí byť naše telo najmä dobre vyživované, teda má dosť vitamínov, minerálom, enzímov, stopových prvkom a iných nevyhnutných zložiek potrebných k ideálnemu fungovaniu nášho fyzického tela. Áno, formuje nás energia, naše myšlienky, postoje, vzorce správania, rodová záťaž a fyzické telo je teda prostriedok k pochopeniu toho čo sa s nami deje. Ak naše telo – Boží chrám – ignorujeme, nestaráme sa o jeho potreby, ochorie, stratí moc vnímať jemnohmotný svet, spojenie s vyššími úrovňami, Univerzom s našim šiestym zmyslom. Ochorie aj vtedy ak si myslíme, že robíme sebe dobre, ale nie je to tak naozaj. Napríklad z dôvodu nesprávnych informácií, nezáujmu o seba a najmä z dôvodu vedomého poškodzovania nezdravým stravovaním.
Po 1989 roku sme sa všetci tešili z plnších obchodov, množstva nových nepoznaných tovarov, výberu farebných obalov a zväčšujúcich sa nákupných plôch. Možno sme aj závideli, ako to majú super na tom západe. Pamätám si rakúsku televíziu ešte za socializmu, ako tam mali reklamy a každá druhá bola na lieky s odporúčaním, aby sa každý obrátil na svojho lekára alebo lekárnika. Nerozumela som, prečo sú tak chorí, čo je to za blbosť robiť reklamu liekom, veď len občas ich potrebujem a mám ich priamo od lekára. Boli sme všetci vtedy čistejší, zdravší a mali sme potraviny kontrolované a nastavené podľa najprísnejších noriem v celej Európe. Za 30 rokov sme na tom ešte horšie ako na „západe“ chorobnosť a predčasná úmrtnosť sa dostala k rekordným v porovnaní s celým svetom. Sme tak ľahostajní k svojmu zdraviu? Sme takí hlúpi, že nerozoznávame pravdu od lži? Sme stále takí naivní, že tomu západu zožerieme všetko aj s navijákom? Sme takí sklerotickí, že si nepamätáme aké chute mali poctivé potraviny? Sme takí pyšní, že musíme ukazovať pred druhými, na čo máme, aj na plný košík potravinového smetia? Sme takí ľahostajní, že naše zdravie nás zaujíma až keď nevládzeme zarábať a stíhať  s nezmyselnými trendmi doby a reklamy? Odpoveď má každý svoju. Dovoľujem si Vám predložiť informácie a program zdravia ako sa uzdraviť od základu, lebo len tak je to možné. Základom je naša bunka, malilinká a pritom najdôležitejšia, plná všetkých informácií, ktoré naše telo – CELOK – potrebuje k fungovaniu. Zdravá bunka – zdravé telo.

Nájdite si prosím čas na dve prednášky, ktoré predniesli 8.2.2020 na našom podujatí ZDRAVIE A PREVENCIA heslo roku 2020 naši hostia, profesor Peter Staněk, SAV a Ján Sztruhár za firmu Zinzino. Určite budete lepšie rozumieť procesom v tele a absolútnemu vplyvu stavy na náš organizmus. Porozumiete metabolickým procesom trávenia a riešeniu ako jednoducho sa dá zmerať naše zdravie a uzdraviť sa, a že to je len v našich rukách.

Verím, že budete mať odvahu a chuť zmeny vo vašom živote urobiť. Snívať o zdraví nestačí. Na zdravie  a zdravý životný štýl!

Na konci stránky je formulár, prostredníctvom ktorého môžete dostať viac informácií a výrobky, ktoré sú cestou k uzdraveniu.

Pod videami si môžete prečítať aj príbehy mňa a mojej rodiny, ako program zdravia Zinzino s našim životným štýlom uzdravuje.

Imunita a Koronavírus:
Prof. Paul Clayton najuznávanejší odborník na chronické zápaly a imunitu, tvorca produktov pôsobiacich proti chronickým zápalom a na posilnenie imunity, ktoré distribuuje a vyrába firma Zinzino. Bol navrhnutý na Nobelovu cenu za problematiku v oblasti rednutia kostí.

Zdravie a prevencia 1. časť – Peter Staněk 8.2.2020

Zdravie a prevencia 2. časť – Ján Struhár 8.2.2020

Syn 16 rokov: Od 3 mesiacov života má atopický ekzém, alergické reakcie na to čo zje. DToto ochorenie súvisí s poruchou v tráviacom trakte, najmä v hrubom čreve. Je to zápalové ochorenie. Lekári nám hneď dali 3 druhy kortikoidov, hormonálnych liekov a mastí, ktoré do dnešného dňa nikdy nebral. Hľadali sme iné, zdravé riešenia. Po tomto zistení sme prešli na ešte zdravšie potraviny, veľká časť je z vlastnej produkcie. Použili sme dostupné homeopatické liečivá a trávili veľa času pri jadranskom mori. Po 1,5 roku liečenia sa jeho stav stabilizoval až do doby veľkého šoku, kedy mu zomrel otec. Odvtedy sa v rôznych intenzitách objavuje opäť. Po zaradení kompletnej výživy Zinzino sa stav začal veľmi rýchlo stabilizovať a príznaky miznúť.

Dcéra 16 rokov: Ako malé dieťa bola zdravá. Zlom prišiel tak ako u syna, po smrti otca. Spojenie s hormonálnou zmenou v puberte sa zhoršovali postupne všetky ukazovatele zdravia nie len na povrchu, ale aj vo vnútri. Smútok spôsoboval apatiu, nezáujem o všetky predtým bežné činnosti. Postupne sa zhoršilo trávenie a prejavovalo sa zapálenými výražkami, akné a skoliózou chrbtice. Obaja v tomto čase veľmi vyrástli. Príčiny sme poznali ale nevedeli sme nájsť riešenie na stabilizáciu tráviaceho traktu a odstránenie zápalových ukazovateľov v tele oboch detí. Stabilizácia a postupné zmierňovanie príznakov, ústup zápalu a nepekných výražok, ako aj progres pri liečení skoliózy dcére priniesol spomínaný program zdravia od Zinzino.

Môj príbeh s programom zdravia Zinzino: V decembri 2019 mi zostalo ťažko počas očistnej pečeňovej kúty. Už roky vyhľadávam rôzne spôsoby očisty pre seba aj celú rodinu. Stav bol naozaj ťažký, preto som išla k lekárovi, ktorý mi diagnostikoval zápal v krvi a zápalovú koliku žlčníka so žlčníkovým kameňom. Pred tým som nepociťovala žiadne výrazné a pravidelné ťažkosti s trávením,. Mala som za sebou veľmi náročný rok, plný stresu a fyzického zaťaženia. Cítila som sa veľmi unavená. Jediným náznakom dákych problémov bola občasná zápcha, nepravidelné vylučovanie. Podľa lekárov to bol stav na okamžitú operáciu. Želala som si nájsť riešenie bez operácie, lebo každý orgán je v našom tele veľmi dôležitý. Za niekoľko dní prišlo riešenie v podobe darčekov od priateľa. Program zdravia Zinzino mi ihneď priniesol úľavu a po 2,5 mesiaci aj zlepšenie zdravia, najmä trávenia. Teším sa na to, ako za niekoľko mesiacov pôjdem na kontrolu a kameň so zápalom budú fučJ. Rada predložím tieto výsledky.

S programom zdravia Zinzino k nám do rodiny prišiel pokoj, harmónia, energia a tým aj nové možnosti a príležitosti. Keďže už roky o alternatívnych možnostiach informujeme prostredníctvom OZ Naša Svetelná, toto som si nemohla nechať len pre seba.

Mám záujem vyskúšať program zdravia.
Pre zaslanie viac informácií k tomuto programu zdravia sa registrujte prosím v uvedenom formulári (pod videami) a následne Vás budeme kontaktovať.
Ďakujeme.