Vložky do topánok

Vložky do topánok

Sada žezla + vložky 1

Sú výsledkom hlboké štúdie starovekých papyrusov, architektonických pamiatok a lekárskych pojednaní takých popredných starovekých civilizácií ako Egypt, India, Čína či Tibet.

Vložky obsahujúce meď a zinok aktivizujú hlboko zakorenené prirodzené mechanizmy, ktoré vychádzajú zo samotnej podstaty ľudskej bytosti. Vyvolávajú presný liečebný účinok pre telo a ľudský energetický systém.

Fungovanie vložiek do topánok je založené na princípe prastaré teórie: k poruchám v tele dochádza následkom nerovnováhy dvoch základných energetických tokov Yin-Yang, ktoré formujú energetické prúdenie v ľudskom tele.

Texty starého Egypta hovorí o tom, že “BA-KA”, stelesňujúci všetky vlastnosti “Yin-Yang”, sú dva protichodné toky času, harmónia interakcie, ktorá ovplyvňuje rýchlosť prúdenia vnútorného biologického času každého organizmu.

Pri použití vložiek do topánok sa vytvára rozdiel potenciálu medzi pravou a ľavou stranou tela, ktorý vedie k harmonizáciu energetických tokov “Yin-Yang” v tele, a tak sa revitalizuje energetický systém človeka.

Tento faktor je základným mechanizmom stanoveným v prirodzenosti človeka. V tom prípade sú teda všetky procesy prebiehajúce v tele riadené a vedené telom samotným, pretože len telo samotné vie, čo je potrebné k tomu, aby sa napravili poruchy, ktoré sa v ňom nachádzajú.

Je známou skutočnosťou, že pravá strana človeka je nabitá kladne a ľavá negatívne.

Meď a zinok tvorí galvanický pár. Vytvorí sa rozdiel potenciálu medzi 0,8 a 1 Volt, prípadne i viac. Toto slabé elektrické pole vytvorené vložkami zvyšuje energiu buniek.

Rozdiel potenciálu vytvorený pomocou vložiek je účinný vo:

  • Vyrovnanie elektrického potenciálu medzi pravou a ľavou časťou tela.
  • Harmonizáciu “Yin-Yang”, harmonizácii “BA-KA” a udržiavanie vnútorného biologického času.
  • Normalizáciu Ph krvi, ktoré potom zvyšuje jej schopnosť prúdenie.
  • Stimuláciu bodov na chodidlách, ktoré reprezentujú energiu celého tela.

Používanie vložiek do topánok je účinné pre:

Predbežnú starostlivosť a liečbu dysfunkciou pohlavných a močových systémov.

Posilňovanie obranného mechanizmu tela.

Liečbu kŕčových žíl (zhluk kapilár zmizne).

Liečbu problémov pohybového aparátu.

Liečbu celulitídy (zvýšenie aktivity kapilárnej cirkulácie).

Zmiernenie chronického únavového syndrómu a depresie.

Boj s plesňovými ochoreniami.

Zlepšenie lymfatického obehu.

Normalizáciu krvného tlaku.

Posilňovaní imunitného systému.

Proti mykózam na nohách.

Zvýšenie sexuálnej aktivity a liečbu sexuálnej dysfunkcie (vzniknuté v dôsledku poruchy prekrvenia).

Stimuláciu nadobličiek a celkového posilnenie tela.

Uvoľnenie pnutia svalov nôh.

Tento typ vložiek sa odporúča pre prevenciu a zmiernenie:

Osteochondrózy a skřípnutých nervov.

Medzistavcové prietrže.

Artritídy, reumatoidnej artritídy, artrózy a osteoartritídy.

Prostatitídy, sexuálnych dysfunkcií, dysfunkcií vaječníkov.

Únavy a nízke energie.

Nestabilného krvného a vnútrolebečného tlaku.

VAROVANIE

Používanie vložiek v spojení s nápojmi so silným tonickým účinkom, ako je káva a tiež silné alkoholické nápoje, najmä ak je používaný pred spánkom sa neodporúča, pretože to povedie k všeobecnému zvýšeniu tónu, čo môže viesť až k navodeniu nadmerného vzrušenia a energiu , ktorá môže vydržať až do rána.

UPOZORNENIE

Vložky nie sú umývateľné.

KONTRAINDIKÁCIE

  • Použitie vložiek do topánok sa neodporúča tým, ktorí trpia vážnymi formami epilepsie.
  • Použitie vložiek sa neodporúča tým, ktorí trpia vážnymi formami tromboflebitídy.

HOROVÉ ŽEZLÁ – druhá časť technológie

Vedľa biostimulačných vložiek sú ďalším efektívnym prostriedkom pre posilnenie imunitného, ​​nervového a endokrinného systému Hórove žezlá – sú druhou častou technológie.

Vezmite si ľubovoľnú knihu o starosvetskej egyptskej kultúre a pozrite sa bližšie na sochy faraónov – drží v rukách niečo čo vyzerá ako valce. Hórove žezlá sú najčastejšie nájdeným artefaktom u sôch vládcov a kňazov starovekého Egypta, pretože to boli predmety najvyššieho významu. Výskum ukázal, že Hórove žezlá používali predovšetkým ako prostriedok prevencie proti rakovine.

Geniálny jednoduchosť starodávne metódy vytvárania zdravia spočíva v skutočnosti, že stimulácia hypotalamo-hypofyzového systému (6. a 7. energetického center) za pomoci Horových žeziel a prostaty (1. energetického centra) s pomocou vložiek do topánok uzatvára energetický obvod organizmu. Efekt je podobný tomu, čo nastane, keď sa kladný dotýka negatívneho a vzniká elektrický prúd medzi oboma pólmi.

Táto metóda vyvoláva prakticky okamžitý nárast celkovej energetickej hladiny tela, spomalenie autoimunitných procesov, zlepšenie toku lymfy, stimuláciu endokrinných žliaz, aktiváciu krvného obehu chrbtice a prostaty. Aktivita imunitného systému je veľmi úzko spojená s tým, čo sa nazýva “imunokompetentné” bunka produkovaná chrbticou. Blokovanie energetického systému chrbtice osteochondrózou oslabuje imunitný systém.

Preto v závislosti od závažnosti ochorenia, v niektorých prípadoch použitia vložiek do topánok, medených aplikátorov a Horových žeziel, môžeme pozorovať tiež výrazné zlepšenie, že je možné účinne hovoriť o liečení, kde doslova prestane ďalší negatívny vývoj.

Preto môžu byť odporučené vložky do topánok z medi a zinku, Hórove žezlá a medené aplikátorov ako účinný prostriedok zlepšenie zdravia, posilnenie imunitného, ​​nervového a endokrinného systému, spomaľovanie procesov starnutia a prevencia rakoviny.

Všetky práva týkajúce sa výroby vložiek do topánok z medi a zinku a Horových žeziel sú chránené patentmi Ruskej federácie

Viac Informácií TU: